We nodigen u hartelijk uit om op zondag 21 september om 16 uur in de kerk van Zuiderwoude het concert van The Numbers bij te wonen, waarbij muzikale talenten hun favoriete muziek van de band Radiohead voor u spelen, met licht versterkt geluid. Initiatiefnemer van de band is Gijs Udo uit Zuiderwoude, die vergezeld wordt door drie mede studenten van het conservatorium in Amsterdam.
The Numbers vinden elkaar in hun voorliefde voor de muziek van Radiohead. De meeslepende, gelaagde en vaak ongrijpbare muziek liet de bandleden niet meer los. Gijs Udo (25) woont al 23 jaar vlak naast de kerk in Zuiderwoude en fantaseerde als kind al over musiceren in de kerk.
Radiohead, een Britse vijfkoppige band maakt al sinds 1992 furore in de Engelse alt-rock scene met hun grote hit “Creep”. The Numbers spinnen een rode draad uit het oeuvre. Dat alles maakt een hypnotiserend geheel waar je totaal in opgaat of juist bij wegdroomt, om af en toe wakker geschud te worden door de harde alt-rock kant die de band zeker niet vreemd is. Of je nu al jaren fan bent of nieuwsgierig bent naar wat Radiohead zo bijzonder maakt; The Numbers nemen je mee in hun liefde voor de band.
The Numbers bestaat uit: Chris Richter (zang en piano) Daniel de Zwart (zang, gitaar en piano) Stijn van der Meer (gitaar en zang) Gijs Udo (basgitaar en zang)
Voor meer info: Cultuur in de kerk Zuiderwoude – Concerten, lezingen en exposities
Bereikbaarheid: Voor bezoekers van dit concert die met de auto uit de richting van Amsterdam of Broek in Waterland komen: het kruispunt bij het Schouw richting Broek in Waterland (N247) en Watergang (N235) zal volledig dicht zijn op zondag 21 september. Het advies is om kort tevoren op uw routeplanner te kijken voor de beste omleidingsroute. Voor fietsers is er geen probleem. De bus rijdt wél tot Broek in Waterland, Monnickendam en de dijk langs Zuiderwoude. Vanuit Monnickendam is Zuiderwoude goed bereikbaar die dag.