





















Wij van Salsa Libre denken dat iedereen kan leren salsadansen en dat dit een manier is om je vrij te voelen. Je bent bezig met beweging, muziek, samenwerken en het leren van iets nieuws!
De lessen worden gegeven door ons: Anouk (Edam) en Mike vanuit Salsa Libre. Wij geven nu 2 jaar les in Edam-Volendam en organiseren hier ook maandelijkse salsafeesten. Dit is uiteindelijk de kers op de taart: als je dat wat je geleerd hebt kan doen op een gezellig avondje uit!
Ben je klaar voor een nieuwe uitdaging? Iedereen kan meedoen: met én zonder ervaring, met én zonder partner, jong én oud(er)! De proefle is gratis en aan het eind laten we met een demo zien wat je kunt leren in deze cursus! Aanmelden via info@salsalibre.
Al meer ervaring? Zie www.salsalibre.nl voor het rooster van alle nive